BAŞARILAR DİLERİZ - WEB

BEYAZIT ÖZTÜRK TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ

Türkiye 16 Mayıs 2016 17:38
Videoyu Aç BEYAZIT ÖZTÜRK TÜRKİYE'Yİ TERK ETTİ
A
a

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk Barcelona’ya yerleşti. Beyaz, bir süre dinlenip yeni sezonda ekranda olup olmayacağına karar verecek.

Yirmi yıldır sunduğu ‘Beyaz Show’daki performansı eleştirilen, üst üste yaşadığı olaylar sonrası morali bozulan Beyazıt Öztürk, çareyi yurtdışına çıkmakta buldu.
Uzun süredir ortalarda görünmeyen ünlü şovmen, Barcelona’ya yerleşti. Sadece çekimler için Türkiye’ye gelen Beyaz, program bitiminde ilk uçakla Barcelona’ya uçuyor.

Yaz tatilini de burada geçirecek olan Beyaz, bir süre dinlenip yeni sezonda ekranda olup olmayacağına karar verecek.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU
Beyazıt Öztürk'ün Barcelona'ya yerleşmesi twitterda günün konusu oldu. TT listesine giren Beyaz için bakın nasıl yorumlar yapıldı;

ÖĞRETMEN KRİZİNDEN SONRA DÜZELEMEDİ
Beyazıt Öztürk yıllardır yaptığı Kanal D'deki Beyaz Şov programında bu yıl öğretmen skandalıyla sarsıldı. 8 Ocak 2016 tarihinde yaşanan olayda Ayşe Çelik isimli bir öğretmen Beyaz Show'a Diyarbakır'dan telefonla katıldı. Öğretmen, "Burada doğmamış çocuklar, insanlar, anneler öldürülüyor" dedi.
Öğretmenin sözlerine Beyaz da "Bir alkış alalım Ayşe Hanım'a. Bu söyledikleriniz bize bir kere daha ders oldu. Daha da fazla yapmaya gayret edeceğiz" dedi. Programın ardından hem Ayşe Çelik'e hem de Beyazıt Öztürk'e "terör örgütü" soruşturması başlatılmıştı. Beyaz'ın özür açıklaması ise onun tüm prestijini sarsmıştı.
Kaynak : Internethaber
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat