Sağlık Müdürlüğünden Barınç'a ziyaret

Sağlık 27 Aralık 2016 11:38
Videoyu Aç Sağlık Müdürlüğünden Barınç'a ziyaret
A
a

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Ali Mumcu, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Tunga Barçın'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete İl Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. Babür Mimtaş, Dr. Ferhat Aslan ve Yüksel Solmaz eşlik ederken, Genel Sekreterlik İdari Hizmetler Başkanı Dr.Erdinç Özkurt da katıldı. Eskişehir Kamu Hastaneleri Genel Sekreter Tunga Barçın, "Eskişehir'de göreve başladığım andan itibaren Genel Sekreterliğimiz, bağlı hastanelerimizi ve cefakar sağlık çalışanlarımızı tanıma ve yeni projeler üretme aşamasındayız. Durmadan yorulmadan çalışacağız. Bu aşamada ziyaretiniz bizlere moral ve motivasyon verdi. Eskişehir'deki yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmanın arayışı içerisinde olacağız. Başta İl Sağlık Müdürlüğümüz olmak üzere ilimizdeki gerek sağlık kurumları gerekse diğer kurumlarla işbirliği içerisinde olacağız. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederiz" dedi.

Göreve yeni başlamasından dolayı Barçın'ı tebrik eden İl Sağlık Müdürü Mumcu,"Yapıcı bir işbirliği içerisinde olacağımıza ve sağlık camiasının gücüne güç katacağınıza inanıyorum. Çalışmalarınızda Başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Eskişehir'deki sağlık kurumları ve işleyişi hakkında bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat