Şahbaz: ''Transfere ihtiyacımız yok''

Spor 3 Ocak 2017 16:33
Videoyu Aç Şahbaz: ''Transfere ihtiyacımız yok''
A
a

Eskişehirspor Kulübü Genel Sekreteri Erdal Şahbaz, takımın şampiyon olabilmesi adına transferleri sezonun başında gerçekleştirdiklerinden, şu anda futbolcu takviyesine ihtiyaç duymadıklarını söyledi.

Şahbaz, Eskişehirspor Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, ligin ilk yarısını 3. olarak kapatmalarına rağmen hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladı.

Antalya'da kamp yapan takımdaki oyuncuların moralinin yüksek olduğunu aktaran Şahbaz, şunları kaydetti:

"Teknik direktörümüzden aldığımız rapora göre transfere ihtiyacımız yok. Takımın şampiyon olabilmesi adına transferleri sezonun başında gerçekleştirdiğimizden şu anda buna ihtiyaç duymuyoruz. Eskişehirspor'un en önemli desteği taraftarıdır. Bu anlamda taraftarımız da düzenlenen kampanyalarımıza büyük destek verdi. 'Hatıra Bileti' kampanyasının maddi değerinden çok manevi değeri önem arz etti." 

Toplamda 44 bin 266 passolig kart sayılarının bulunduğunu belirten Şahbaz, buna rağmen şu ana kadar 5 bin 807 kombine bilet sattıklarını, daha fazla desteklenmelerinin gerektiğini kaydetti.

1000
icon
yüksel 4 Ocak 2017 11:41

Bu takıma aslında imkanlar olsa,transfer yasağı olmasa.tabiki transfer gerekli.Bir orta saha,birde defans.geçenlerde bir yöneticiniz kongre kararı almadığınız için istifa etmiştir.gerekcesi de yönetime paralı,imkanları maddi yönden daha iyi yöneticileri yönetime almak ama halil başkan niye kabul etmedi kongre kararını hele hele şu günlerde,acaba yönetimi kaybederim korkusu mu var bilmiyorum ama o zaman bu parayı bulup transfer yasagını kaldırmalısın sayın halil başkan.Bu taraftar yol yakınken gerekli yerlere transferleri bekliyor......

0 2 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat