Saldıran pitbulu bıçakladı!

Türkiye 9 Ocak 2017 13:55
Videoyu Aç Saldıran pitbulu bıçakladı!
A
a

Kocaeli'de Volkan Akbaba, köpeğine saldıran pitbull'u bıçaklayarak öldürdü. Olayı gören bir kadın ise silahını çekerek Volkan Akbaba'yı tehdit etti.

Başiskele ilçesinde dün akşam Volkan Akbaba (18) Cane Corso cinsi 'Tyson' isimli köpeğini gezdirmeye çıktı.

Ancak yolda 'Baron’ adlı pitbull cinsi köpek Volkan Akbaba'nın köpeğine saldırdı.

Bunun üzerine Volkan Akbaba üzerinde taşıdığı bıçağı çıkarıp pitbula sapladı.

Koşarak uzaklaşan pitbul aldığı yara nedeniyle telef oldu.

 
OLAYI GÖRÜNCE SİLAH ÇEKİP TEHDİT ETTİ

İddiaya göre yaşananları gören bir kadın silah çekerek Volkan Akbaba ile yanında bulunan Abdullah Eren Keskin’e tepki gösterdi.

Volkan Akbaba ile kimliği öğrenilemeyen kadın polis merkezine götürülürken, birbirlerinden şikayetçi olmadı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

 
'KÖPEĞE YAZIK DEĞİL Mİ?'​

Volkan Akbaba pitbull cinsi köpeğin sahibini tanıdığını ve köpeğin genelde bağlı bulunduğunu belirterek, "Köpeği kovmaya çalıştım. Benim köpeğim parkta bağlıydı. Bende köpeğimi o panikle çözmeye çalıştım. Tam çözdüğüm anda bana doğru geldi. O anki refleksle bıçağımı çıkardım köpeğe sapladım. O anda benim köpeğimi ısırdı. Ondan sonra bir kadın geldi. Kadın bize silah çekti, tehditler savurarak. ’Köpeğe yazık değil mi?’ dedi.


'BENİ PARÇALASA NE OLACAKTI?'

Tamam o köpeğe yazıkta köpek beni parçalasa ne olacaktı. Benim köpeğimin sağ patisi tutmuyor şu an. Sırtında da yaralar var, çok feci şekilde dişlemiş" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat