YAŞLILARIN SEKS PARTİSİNDE 7 ÖLÜ

Dünya 14 Mayıs 2016 10:41
Videoyu Aç YAŞLILARIN SEKS PARTİSİNDE 7 ÖLÜ
A
a

Belçika’da yalnızca 65 yaş üzerindeki kişilerin davetli olduğu grup seks partisinde 11 kişi kalp krizi geçirdi, 7 kişi yaşamını yitirdi.

200 kişinin katıldığı partinin asansörsüz bir binanın 4. katında düzenlendiği ve hastalara doğru müdahale yapılamadığı belirtiliyor.

YILIN EN BÜYÜK PARTİSİ

Radikal’in haberine göre, Jose Deflandre, 24 Mayıs’ta, Belçika’nın Charleroi şehrinde “yaşlıların” katıldığı yılın en büyükgrup seks partisini düzenlemeye karar verdi. Belçika’nın en büyükgrup seks partisinin yapılacağı yer gizli tutulurken, partiye katılmak için sadece 65 yaş üzerinde olmak yetiyordu.


 

HER YOLUNDA GİDERKEN FİNALE GELİNDİĞİNDE…

200 kişinin katıldığı, Belçika’nın ve Avrupa’nın bu en büyük yaşlılargrup seks partisinde her şey yolunda gidiyordu. Ancak partinin final bölümüne gelindiğinde, iki kişi göğüs kısmında ağrılar olduğu gerekçesiyle, partide hazır bulunan iki doktorun yanına geldi. Doktorlar,kalp krizi geçirdikleri tahmin edilen bu kişilere müdahale ederken, üçüncü bir kişi daha göğsündeki ağrılardan dolayı doktorların yanına geldi. Aynı anda fenalaşan, nefes almakta güçlük çeken ve şiddetli göğüs ağrılarından şikayet edenlere müdahale edemeyen doktorlar, çareyi ambulans çağırmakta buldular.


 

HASTANEYE YETİŞTİRİLEMEDİ

Asansörsüz bir binanın 4. katında düzenlenengrup seks partisinde, kriz geçirenlere doğru şekilde müdahale edilemedi. Hastaneye zamanında yetiştirilemeyen yaşlılardan üçü yaşamını yitirdi. Daha sonra, sekiz kişinin dahakalp krizi geçirdiği için hastaneye kaldırıldığı ve bunlardan dördünün daha yaşamını yitirdiği açıklandı.

Böylece, Belçika’nın ve Avrupa’nın en büyük yaşlılardan oluşangrup seks partisi 7 kişinin ölümüyle sonuçlandı.

Kaynak : Lugatu
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat